Fabious Logo
EN

Barselona

Fabious Barselona Fabious Barselona Fabious Barselona Fabious Barselona Fabious Barselona Fabious Barselona

İstanbul

Fabious İstanbul Fabious İstanbul Fabious İstanbul Fabious İstanbul Fabious İstanbul Fabious İstanbul

Londra

Fabious Londra Fabious Londra Fabious Londra Fabious Londra Fabious Londra Fabious Londra

Paris

Fabious Paris Fabious Paris Fabious Paris Fabious Paris Fabious Paris Fabious Paris

Roma

Fabious Roma Fabious Roma Fabious Roma Fabious Roma Fabious Roma Fabious Roma

Hakkımızda

Fabious, Avrupa’nın alanında en büyük gruplarından Yılmaz Şirketler Grubunun sektöründe lider tekstil yatırımı Marsteks’in, yenilikçi markası.

Sahip olduğu entegre tesisleri ve makine parkuru ile, en iyisini düşünüp, en yeniyi geliştiren, daha çok araştırıp, durmadan çalışan, sınırsız seçeneği üretip, en hızlı teslimatı gerçekleştiren, tekstil dünyasının yenilikçi gücü Marsteks; tasarım ekibinin sinerjisinden doğan bu çok özel markayı, mükemmelliği arayanların beğenisine sunuyor...

1993 yılında ev tekstili sektöründe döşemelik kumaş ve perdelik kumaş üzerine üretim yapmak üzere kurulan Marsteks, Fabious markası ile Bursa Demirtaş Organize Sanayi Bölgesinde 7.000m² kapalı alanda, son teknoloji ile donatılmış, dar ve geniş en çalışabilen jakarlı dokuma makineleri, iplik büküm, aktarma, çözgü hazırlık ve şönil iplik üretim makineleri ile modern teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak üretim yapmaktadır.

Yıllık 3.000.000 metre üretim kapasitesi ile 40’dan fazla ülkeye ihracat yapan Fabious döşemelik kumaş üzerine uzmanlaşmış bir markadır.

Fabious, yenilikçi renk kombinasyonlarını, benzersiz tasarımları, zengin kreasyonları, son model teknolojisi ve dinamik yapısı ile kendine özgü üstün kaliteli kumaşlar oluşturmak için birleştirir.

İletişim

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gönder
Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi
Ali Osman Sönmez Cd. No:32 16260
Bursa / Turkey
+90 224 261 58 68
+90 224 261 57 47